24 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 115.979
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 2.165
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 74
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.493
Genel Video Haber

Su şişesinden dezenfektan çıktı…

Bolu merkezde ulusal bir markette satılan pet su şişesinin içinden dezenfektan çıktı. İşin en korkutucu yanı ise bu suyu neredeyse 1.5 yaşındaki bir bebek içecekti. İNTERBOLUTV HABER Bolu’nun merkez ilçesinde..

banner

Bolu merkezde ulusal bir markette satılan pet su şişesinin içinden dezenfektan çıktı. İşin en korkutucu yanı ise bu suyu neredeyse 1.5 yaşındaki bir bebek içecekti.

İNTERBOLUTV HABER

Bolu’nun merkez ilçesinde faaliyet gösteren ulusal bir marketin su reyonundan, susayan 1.5 yaşındaki bebeğine su alan anne, bebeği suyu içmeyince kendisi içti. Ancak sudan bir yudum alarak ağzından çıkaran anne su şişesinde su değil, dezenfektan olduğunu anladı.

Derhal market çalışanlarına giderek su reyonundan aldığı tanınmış bir marka pet su şişesi içinde dezenfektan olduğunu söyleyen anne, marketin sorumluluk almaması üzerine durumu eşine anlattı.

Bolu’da tanınan bir esnaf olan Mustafa Özer, eşinin şikayeti üzerine elinde dezenfektan dolu su şişesiyle Bolu Valiliği başta olmak üzere ilgili tüm kurumların kapısını çalarak şikayetini dile getirdi ve sorumluların cezalandırılmasını istedi. Ancak tüm prosedürleri yerine getirmesine rağmen karşısında muhatap bulamayan Mustafa Özer’in bu şikayeti ses getirmedi.

Mustafa Özer, şimdi yetkililerin bu şikayetine cevap vermesini istiyor. Ulusal markette, ulusal bir markanın pet su şişesinde o dezenfektan ne arıyor ve dezenfektan dolu su şişesini su reyonuna kim koydu? En önemlisi de o su şişesini 1.5 yaşındaki bebeği içse bunun hesabını kim verecekti? Bir daha buna benzer olaylar yaşanmaması ve sorumluların cezalandırılması için Mustafa Özer yetkililerin konuyla ilgilenerek gereğinin yapılmasını istiyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL