KÖROĞLU HASTANESİ’NDE KAÇ KORONALI HASTA VAR?

Bolu’da salgından sonra pandemi hastanesi olarak hizmet veren 3 hastaneden biri olan şehir merkezindeki İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi’ne bayramın ikinci günü 7 kişinin korona şikayetleriyle giriş yaptığı öğrenildi.

KÖROĞLU HASTANESİ’NDE KAÇ KORONALI HASTA VAR?
26 Mayıs 2020

Türkiye’de ilk vakasının 11 Mart’ta görülmesinden sonra hızla yayılmaya başlayan koronaya karşı, Bolu’da AİBÜ Tıp Fakültesi Hastanesi ve İzzet Baysal Devlet Hastanesi’nin Kalıcı Konutlar’daki Merkez Ünitesi ile şehir merkezinde bulunan Köroğlu Ünitesi pandemi hastanesi olarak hizmet vermeye başladı.

KORONA ŞÜPHESİYLE 7 YENİ HASTA GİRİŞ YAPTI

İlk günden bu yana pek çok koronalı hastayı tedavi eden Köroğlu Ünitesi’ne bayramın ikinci günü ateş ve öksürük şikayetleri olan koronavirüs covit-19 şüphesiyle 7 yeni hastanın giriş yaptığı öğrenildi.

KÖROĞLU HASTANESİ’NDE 9 TAKİPLİ HASTA BULUNUYOR…

Köroğlu Hastanesi’nde, korona belirtileriyle giriş yapan 7 hastanın testlerle birlikte tedavilerine de başlanırken takipli hastaların da tedavilerine devam edildiği öğrenildi. Köroğlu Devlet Hastanesi’nde yeni giriş yapan 7 yeni şüpheli korona hastası ile 9 takipli hasta bulunuyor.

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

İlgili haberler

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

BOLU’DA KORONA ŞÜPHELİSİ HASTA BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİBELKİ DE OSCAR KIBRISCIK’A GELİR…NEFES KESEN BERBER OPERASYONUBAROLAR ANKARA’YA YÜRÜYOR