SPOR LİSESİ YETENEKLİ ÖĞRENCİLERİ ARIYOR

Bolu Spor Lisesi 9. sınıfa kayıt yaptıracak öğrenciler için uygulanacak yetenek sınavının başvuruları 29 Haziran’da sona erecek.

SPOR LİSESİ YETENEKLİ ÖĞRENCİLERİ ARIYOR
23 Haziran 2020

15 Haziran’da başlayan Bolu Spor Lisesi’ne kayıt yaptıracak öğrenciler için uygulanacak yetenek sınavının başvuruları 29 Haziran’da sona eriyor.

Başvuruların ardından yeni dönemde Bolu Spor Lisesi'nde eğitim öğretim görecek öğrencilerin belirlenmesi için 01-10 Temmuz 2020 tarihleri arasında yetenek sınav yapılacak.

Sınavla ilgili tüm hazırlıklar covid-19 önlemleri göz önüne alınarak, her adayın sınavı bir seansta tamamlanacak şekilde planlandı.

Öğrenciler, başvurularını gerekli belgelerle birlikte bizzat öğrenci velisi tarafından okula gelerek ya da e-okul sistemi üzerinden yapılabilecekler.

Sınavı kazanan adayların kayıtları 13-17 Temmuz tarihleri arasında yapılacak. Boş kontenjanlar için tercihler 10-13 Ağustos tarihleri arasında alınacak. Boş kontenjanlara kayıt hakkı kazananların kayıtları ise 17-21 Ağustos tarihleri arasında yapılacak.

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

İlgili haberler

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

BOLU’DA KORONA ŞÜPHELİSİ HASTA BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİBELKİ DE OSCAR KIBRISCIK’A GELİR…NEFES KESEN BERBER OPERASYONUBAROLAR ANKARA’YA YÜRÜYOR