KOCADAĞ GENÇLERİ MOTİVE ETTİ

AK Parti Gençlik Kolları Bolu İl Başkanı Samet Kocadağ üniversite sınavına girecek olan gençleri motive etti.

KOCADAĞ GENÇLERİ MOTİVE ETTİ
26 Haziran 2020

AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Samet Kocadağ Bolu'da YKS'ye girecek yaklaşık 9 bin öğrenciye sınav öncesi moral verdi. 

Kocadağ, mesajında "Sevgili kardeşim, YKS 2020 yaklaştı. Zaman geldi ve çattı. Başarı sizlerle, geceniz hayırlı olsun inşallah. Bir insan bir iş yapabiliyorsa, bütün insanlar o işi yapabilir. Üşenmeyin, vazgeçmeyin, ertelemeyin. Başarı; ben başaracağım diyenlerindir. Başarıya giderken karşınıza engeller de çıkabilir. Ama şunu unutmayın yaşadığınız güçlükler, başarının değerini artıran süslerdir. Sınavlarda bu süslerden yalnızca bir tanesi. Büyük başarıların sahipleri küçük işleri titizlikle yapabilme sabrını gösteren kişilerdir. Hiç kimse, başarı merdivenine elleri cebinde tırmanmamıştır. Her sınav hayatımıza yeniden yön veriyor. Kaybetsekte, kazansakta hakkımızda hayırlısı olsun. YKS konuları kolay gelsin inşallah. Sınava girecek tüm genç kardeşlerimize YKS sınavında başarılar diliyorum. Rabbim sizlere zihin açıklığı versin" dedi.

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

İlgili haberler

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

BOLU’DA KORONA ŞÜPHELİSİ HASTA BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİBELKİ DE OSCAR KIBRISCIK’A GELİR…NEFES KESEN BERBER OPERASYONUBAROLAR ANKARA’YA YÜRÜYOR