TEKNOFEST 2020 FİNALİNDE BOLU'DAN 3 PROJE

Gaziantep'te yapılacak TEKNOFEST 2020'ye katılmak için Bolu’dan başvuran 74 takım ve proje içerisinden 3 takım projeleriyle final yarışmasına katılmaya hak kazandı.

TEKNOFEST 2020 FİNALİNDE BOLU'DAN 3 PROJE
23 Temmuz 2020

22 - 27 Eylül tarihlerinde Gaziantep'te yapılacak TEKNOFEST 2020'ye katılmak için Bolu’dan başvuran 74 takım ve proje içerisinden 3 takım projeleriyle final yarışmasına katılmaya hak kazandı.

Eğitim Teknolojileri alanında proje hazırlayan BİLSEM öğrencileri Dilara Yalçın, Metehan Koç, Ömer Yiğit Erdem ve danışman öğretmenleri Mehmet Bütün, Afet Yönetimi alanında proje hazırlayan BİLSEM öğrencileri İnci Begüm Topaloğlu, Mehmet Efe Benderlioğlu ve danışman öğretmenleri Mehmet Çeltek ile İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışması Sosyal İnovasyon alanında proje hazırlayan 50. Yıl İzzet Baysal Ortaokulu öğrencileri Esra Armağan, Elif Didem Çınar, Defne Karadoğan ve danışman öğretmenleri Tanju Cengiz, TEKNOFEST 2020'de Bolu’yu temsil edecekler.

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

İlgili haberler

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

BOLU’DA KORONA ŞÜPHELİSİ HASTA BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİBELKİ DE OSCAR KIBRISCIK’A GELİR…NEFES KESEN BERBER OPERASYONUBAROLAR ANKARA’YA YÜRÜYOR