FTR’YE NÜKLEER TIP UZMANI BAŞHEKİM

BAİBÜ Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin, Uzm. Dr. Erdal Dilekçi’nin görevinin sona ermesiyle boşalan başhekimlik koltuğuna BAİBÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’nden Nükleer Tıp Uzmanı bir doktor öğretim üyesinin atanacağı öğrenildi.

FTR’YE NÜKLEER TIP UZMANI BAŞHEKİM
24 Temmuz 2020

BAİBÜ Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Başhekimlik görevinden ayrılan Uzm. Dr. Erdal Dilekçi’nin yerine kimin görevlendirileceği merak edilirken; BAİBÜ Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Nükleer Tıp Anabilim Dalı’ndan Dr. Öğretim üyesi Hamdi Afşin’in FTR Hastanesi’ne Başhekim olarak atanacağı öğrenildi.

Afşin, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamladıktan sonra Adnan Menderes Üniversitesi’nde araştırma görevlisi ve aynı üniversitede Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Bölümü’nde uzmanlığını yaptı. 2010-2014 yılları arasında Bolu İzzet Baysal Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde uzman olarak görev yapan Afşin, Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Bölümü’nden Yardımcı Doçentlik unvanını aldı. Afşin hala BAİBÜ Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Nükleer Tıp Anabilim Dalı’nda Dr. Öğretim üyesi olarak görev yapıyor.

Görevine aynı hastanede doktor olarak devam edecek olan Dilekçi’nin yerine ise Nükleer Tıp Uzmanı Dr. Öğr. Üy. Hamdi Afşin’in getirileceği öğrenildi.

2 yorum yapılmış

  • Ayşe24 Temmuz 2020 - 17:52
    Bu il müdürü hep başarılı olan yöneticilerle sözleşme imzalamamış.sebebi herhalde kendisine rakip gördüğü için.YAZIK BOLU MUZA.ama çok kısa bir süre içinde müdür ve ona onay veren milletvekilleri cezalarını alacak.AKP bunların yüzünden 0 milletvekili çıkaracak.BEKLEYİP GÖRELİMMM...
    %50 %50   (Toplam 2 oy kullanıldı.)
  • Resul25 Temmuz 2020 - 12:13
    kendisine rakip gördüklerini sözleşmesi bitmeden göndermiş şu koltuk neler yaptırıyor
    %100   (Toplam 1 oy kullanıldı.)

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

İlgili haberler

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

BOLU’DA KORONA ŞÜPHELİSİ HASTA BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİBELKİ DE OSCAR KIBRISCIK’A GELİR…NEFES KESEN BERBER OPERASYONUBAROLAR ANKARA’YA YÜRÜYOR