DAİRE BAŞKANLARI VE BAŞHEKİMLERDE DEĞİŞİM RÜZGÂRI

Bolu İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üy. Muhammed Emin Demirkol’un güven tazeleyerek Bolu İl Sağlık Müdürlüğü’nde 3 yıl daha sözleşmesinin yenilenmesinin ardından sağlık ekibinde değişime gidiliyor. Buna bağlı olarak, Bolu İl Sağlık Müdürlüğü daire başkanlıkları ve bağlı hastanelerin başhekimliklerinde değişim rüzgârı yaşanacak…

DAİRE BAŞKANLARI VE BAŞHEKİMLERDE DEĞİŞİM RÜZGÂRI
24 Temmuz 2020

İNTERBOLUTV HABER

Bolu İl Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı daire başkanlıkları ve bağlı hastanelerin başhekimlik görevlerinde değişime gidiliyor.

FTR’YE AFŞİN GELECEK…

BAİBÜ Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Erdal Dilekçi’nin görevinden alınarak yerine BAİBÜ Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Nükleer Tıp Anabilim Dalı’ndan Dr. Öğretim Üyesi Hamdi Afşin’in atanacağı haberinin İnterbolutv’de yer almasının ardından diğer görevlerde de değişikliğe gidileceği öğrenildi.

ERKAL’IN YERİNE BALCI, BALCI’NIN YERİNE LAÇİN GELECEK…

Bolu İl Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı daire başkanlıklarından olan Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı görevini yürüten Dr. Şevki Erkal’ın görevden alınarak yerine, şuan Sağlık Hizmetleri Başkanı olarak görev yapan Uzm. Dr. Mehmet Balcı’nın atanacağı öğrenildi. Balcı’dan boşalan Sağlık Hizmetleri Daire Başkanlığı’na ise 2015’ten bu yana Bolu İzzet Baysal Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nde Başhekim olarak görev yapan Dt. Taner Laçin’in atanması bekleniyor.

LAÇİN’İN YERİNE AİBÜ DİŞ HEKİMLİĞİ’NDEN AKAY GELECEK

Yaklaşık 6 yıldır Bolu İzzet Baysal Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nde Başhekim olarak görev yapan Dt. Taner Laçin’in yerine ise gelecek olan isim BAİBÜ Diş Hekimliği Fakültesi’nden öğretim üyesi bir diş hekimi. BAİBÜ Diş Hekimliği Fakültesi Klinik Bilimler Bölümü Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalı’nda görev yapan Dr. Öğretim Üyesi Neşet Akay da, Laçin’in İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Daire Başkanlığı’na atanması ile Bolu İzzet Baysal Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nde Başhekim olarak görev yapmaya başlayacak.

ÖZSARI’NIN YERİNE BARUTÇU

Bolu İl Sağlık Müdürlüğü’nde Halk Sağlığı Hizmetleri Daire Başkanı olarak görev yapan Uzman Dr. Süleyman Özsarı’nın da görevden alınarak yerine Bolu Refika Baysal Sağlıklı Hayat Merkezi Sorumlu Hekimi Dr. Ünal Barutçu’nun atanacağı öğrenildi.

DEVLET HASTANELERİ KARDİYOLOG COŞGUN’DAN SORULACAK

Bolu İzzet Baysal Devlet Hastenesi Köroğlu ve Merkez Ünitesi ile İzzet Baysal Kadın Doğum ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ünitesi Başhekimi olarak görev yapan KBB Uzmanı Dr Muhammed Mustafa Gürdal’ın yerine ise BAİBÜ Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Kardiyoloji Anabilim Dalı Dr. Öğretim Üy. Mehmet Coşgun’un Başhekim olarak atanacağı öğrenildi.

www.interbolutv.com

1 yorum yapılmış

  • Bolulu25 Temmuz 2020 - 11:18
    Atanan isimlerin geçmişi çok dikkatli araştırılmalı.bunları il müdürü yerine kimin atadığıda araştırılmalı.zaman gelince herşey ortaya çıkacak ama BOLU için çok geç olacakken.BOLU 3 YIL DAHA KAYBETTİ.sanki devlet hastanesi,fizik tedavi ve diş hastanesinde doktor yok.üniversiteden KİM tarafından atandı araştırılsınn.BOLULU GAZETECİLERE İŞ ÇIKTI..
    %34 %66   (Toplam 6 oy kullanıldı.)

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

İlgili haberler

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

BOLU’DA KORONA ŞÜPHELİSİ HASTA BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİBELKİ DE OSCAR KIBRISCIK’A GELİR…NEFES KESEN BERBER OPERASYONUBAROLAR ANKARA’YA YÜRÜYOR