EĞİTİMİNİ TAMAMLAYAN HAFIZLAR BELGE ALDI

Bolu'nun Göynük ilçesinde Göynük Müftülüğü Ali Ericek Vakfı Hafızlık Kur'an Kursu'nda hafızlık eğitimini tamamlayan 7 öğrenci için belge töreni düzenlendi.

EĞİTİMİNİ TAMAMLAYAN HAFIZLAR BELGE ALDI
26 Temmuz 2020

Bolu'nun Göynük ilçesinde Göynük Müftülüğü Ali Ericek Vakfı Hafızlık Kur'an Kursu’nda hafızlık eğitimini tamamlayan 7 öğrenci için belge töreni düzenlendi.

Göynük Gazi Süleyman Paşa Camii'nde düzenlenen törene, Göynük Kaymakamı Eyüp Güngör, Belediye Başkanı Ahmet Çankaya, vakıf çalışanlarıyla öğrencilerin aileleri katıldı.

Göynük Müftülüğü Hafızlık Tespit Sınavı'nda başarılı olarak hafızlık belgesi almaya hak kazanan ve pandemi dolayısıyla icazet töreni ertelenen öğrenciler için "Belge Takdim Töreni" düzenlendi.

Hafız çocuklar Furkan Erol, Bilal Çınar, Samet Tuncer, Resul Kocaman, Abdülkerim Yazıcı, Muzaffer Baygül ve Yusuf Aydın, hafızlık belgelerini protokol üyelerinin elinden aldı.

Törende konuşan Göynük Kaymakamı Eyüp Güngör, "bu evlatlarımız bizlerin geleceği. Bunlar serden geçti artık kendilerinden geçerek hafızlığı ellerine aldılar. Bundan sonra bizlere, toplumumuza önder olacaklar. Rabb'im yollarını, bahtlarını açık etsin" şeklinde konuştu.

Ali Ericek Hafızlık Kuran Kursu öğreticisi Emin Turanoğlu da kursta yaklaşık 60 öğrenciye eğitim verdiklerini söyledi. 

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

İlgili haberler

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

BOLU’DA KORONA ŞÜPHELİSİ HASTA BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİBELKİ DE OSCAR KIBRISCIK’A GELİR…NEFES KESEN BERBER OPERASYONUBAROLAR ANKARA’YA YÜRÜYOR