BAŞKAN’IN SEKRETERİ KORONA OLDU

Bolu Köroğlu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nde çalışan sekreterin korona testinin pozitif çıktığı öğrenildi.

BAŞKAN’IN SEKRETERİ KORONA OLDU
28 Temmuz 2020

Bolu Köroğlu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nde korona paniği yaşanıyor.

5 GÜN ÖNCE ATEŞİ ÇIKTI

Bolu Köroğlu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nde çalışan 3 sekreterden birinin 5 gün önce ateşinin çıktığının görülmesi üzerine yönetim tarafından hastaneye götürülüp korona testi yaptırıldı.

TÜM ÇALIŞANLAR KARANTİNADA

Koronavirüs, (covit-19) testi pozitif çıkan sekreterin durumunun ağır olmaması üzerine tedavisinin evde yapılmasına karar verildi. Bolu Köroğlu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ndeki diğer çalışanların da yapılan korona testlerinde bulguya rastlanmadığı öğrenildi.

BAŞKAN ALTINDAL VE DİĞER ÇALIŞANLARIN TESTİ NEGATİF

Bolu Köroğlu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Altındal tarafından tüm çalışanlar evlerine gönderilerek karantina süreçlerini geçirmeleri istendi. Başkan Altındal’ın da yaptırdığı korona testinin negatif çıktığı belirtildi. Altındal konuyla ilgili yaptığı açıklamada tüm önlemleri aldıklarını, çalışanlarda bir bulguya rastlanmamasına rağmen karantinada olduklarını ifade etti.

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

İlgili haberler

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

BOLU’DA KORONA ŞÜPHELİSİ HASTA BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİBELKİ DE OSCAR KIBRISCIK’A GELİR…NEFES KESEN BERBER OPERASYONUBAROLAR ANKARA’YA YÜRÜYOR