SAĞLIK MAHALLESİ’NDE KORONA KIRMIZISI!

Sağlık Bakanlığı’nın Koronavirüs Covit-19’la mücadele kapsamında uygulamaya koyduğu ‘Hayat Eve Sığar’ mobil uygulamasında Bolu’daki korona durumunu gösteren harita gittikçe kırmızılaşıyor. Haritada Sağlık Mahallesi kıpkırmızı görülürken, Bolu İl Emniyet Müdürlüğü çevresi alarm veriyor.

SAĞLIK MAHALLESİ’NDE KORONA KIRMIZISI!
28 Temmuz 2020

Türkiye’de ilk vakasının 11 Mart’ta görüldüğü koronaya karşı Sağlık Bakanlığı’nın aldığı önlemler arasında yer alan ‘Hayat Eve Sığar’ uygulamasında, vatandaşların yaşadığı illerdeki korona yoğunluğu gösteriliyor.

1 HAZİRAN’DAN SONRA HARİTA KIZARMAYA BAŞLADI

Uygulamaya ilk konduğu zamanlarda Bolu’da vaka yoğunluğunu gösteren ‘Kırmızı’ renge çok seyrek ve az miktarda rastlanırken özellikle 1 Haziran normalleşme sürecinden itibaren kırmızı rengin gittikçe arttığı görülüyor.

SAĞLIK MAHALLESİ KIPKIRMIZI

Hayat Eve Sığar mobil uygulamada Bolu’da koronanın yoğunluğunu gösteren kırmızı renge en fazla Bolu İl Emniyet Müdürlüğü’nün olduğu çevrede yani Sağlık Mahallesi’nde rastlanıyor. Sağlık Mahallesi Pazar alanı ve bölgede hastane çevresinde kırmızı rengin yoğunlaştığı görülürken; Bolu Merkez, Çakmaklar Caddesi ve bölgesi, Atatürk Bulvarı ve yakınlarında da rengin kırmıza dönüştüğü gözleniyor.

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

İlgili haberler

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

BOLU’DA KORONA ŞÜPHELİSİ HASTA BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİBELKİ DE OSCAR KIBRISCIK’A GELİR…NEFES KESEN BERBER OPERASYONUBAROLAR ANKARA’YA YÜRÜYOR