KORONA ONU DA ALDI!

Saadet Partisi’nin babacan Eski İl Başkanı Veysel Çetinkaya koronavirüs covit-19 nedeniyle hayatını kaybetti.

KORONA ONU DA ALDI!
29 Temmuz 2020

İNTERBOLUTV

Bolu’da 2012 yılında Saadet Partisi İl Başkanı olarak göreve gelen ve yıllardır sürdürdüğü görevini 2020 Ocak ayında partilisi İsa Sayın’a teslim eden, sevilen eski İl Başkanı Veysel Çetinkaya 61 yaşında koronavirüs covit-19 nedeniyle hayatını kaybetti.

SEBEN’DE SOĞUL ALGINLIĞINA YAKALANDIĞINI SANDI

Veysel Çetinkaya’nın Seben’de kaldığı sırada soğuk algınlığına yakalandığı sanılarak Seben’den BAİBÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldığı ve burada testi yapıldıktan sonra koronavirüs taşıdığı öğrenildi.

KORONA TESTİ POZİTİF ÇIKTI

18 Temmuz’da BAİBÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’nde testi pozitif çıkan Çetinkaya’nın derhal tedavisine başlandığı ancak yaklaşık 15 gündür gördüğü tedaviye cevap vermeyerek hastaneden acı haber geldiği öğrenildi.

İSA SAYIN, “HEPİMİZ ÇOK ÜZGÜNÜZ”

Koronavirüs covit-19 vakası olduğu tespit edilen Çetinkaya’nın hayata veda ettiği haberi partililerince ve Bolulular tarafından üzüntü ile karşılandı. SP Bolu İl Başkanı İsa Sayın, Çetinkaya’nın çok sevilen bir kişi olduğunu söyleyerek vefatının sevenlerini derin bir yasa sürüklediğini kaydetti.

KADI CAMİİ ÖNÜNDE NAMAZI KILINACAK

Çetinkaya’nın cenazesi 30 Temmuz Perşembe günü saat 09.30'da Beşkavaklar Mahallesi'nde bulunan evininden tekbir ve salavatlarla uğurlanıp, saat 10.00'da İzzet Baysal Caddesi üzerinde bulunan Kadı Camii önünde namazı kılınacak. Merhumun cenazesi daha sonra Seben'de defnolacak. 

www.interbolutv.com  

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

İlgili haberler

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

BOLU’DA KORONA ŞÜPHELİSİ HASTA BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİBELKİ DE OSCAR KIBRISCIK’A GELİR…NEFES KESEN BERBER OPERASYONUBAROLAR ANKARA’YA YÜRÜYOR