GRUP SEKS İDDİASINA SUÇ DUYURUSU

Bolu Belediyesi bir internet haber portalında belediye personelinden 2 kadın, 2 erkek 4 kişinin çıktıkları yurt dışında grup seks yaptıklarının iddia edildiği haberle ilgili suç duyurusunda bulunulacağını açıkladı.

GRUP SEKS İDDİASINA SUÇ DUYURUSU
30 Temmuz 2020

Bolu Belediyesi’nden yapılan açıklamada hiç bir delile belgeye dayanmayan ve tüm belediye personelini töhmet altında bırakan bu haberle ilgili belediye yönetimi ve belediye personeli olarak gerekli yasal işlemlerin başlatılacağı duyuruldu.

İŞTE BOLU BELEDİYESİNDEN YAPILAN O AÇIKLAMA

“Bugün bazı basın yayın organlarında yayımlanan sözde haber ile belediyemiz ve belediye personellerimiz hakkında çok çirkin iddialarda bulunulmuştur.

Hiçbir delile dayanmayan gazetecilik meslek etiği hiçe sayılarak yayımlanan haberdeki söz konusu iddialar tüm belediye personelimizi zan altında bırakmaktadır. İnsan onur, namus ve haysiyetini hiçe sayarak bu akla ziyan iddiayı ortaya atan ve personellerimizin onurlarını kıran haberin kaldırılmasıyla ilgili gerekli yasal süreç başlatılmıştır. 

Ayrıca bayram tatili sonrası hem T.C. Bolu Belediyesi hem de Bolu Belediyesi personeli olarak haberi yayımlayanlarla ilgili suç duyurusunda bulunulacaktır. Ayrıca hiçbir delile dayanmayan bu haberi yapanlarla ilgili şehrin diğer gazetecilerinin ve Gazeteciler Cemiyetinin tepkilerini göstermeleri adına büyük görev ve sorumlukları olduğunu düşünmekteyiz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur”

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

İlgili haberler

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

BOLU’DA KORONA ŞÜPHELİSİ HASTA BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİBELKİ DE OSCAR KIBRISCIK’A GELİR…NEFES KESEN BERBER OPERASYONUBAROLAR ANKARA’YA YÜRÜYOR