ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER UNUTULMADI

Bolu Valisi Ahmet Ümit ile eşi Şengül Ümit, Kurban Bayramı ziyaretleri kapsamında Şehit ailelerini ve Gazileri ziyaret etti.

ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER UNUTULMADI
30 Temmuz 2020

Bolu Valisi Ahmet Ümit ile eşi Şengül Ümit, Kurban Bayramı ziyaretleri kapsamında Şehit ailelerini ve Gazileri ziyaret etti.

Bolu Valisi Ahmet Ümit ile eşi Şengül Ümit’in ziyaretlerine, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Ömer Ersever, İl Emniyet Müdür Vekili Uğur Aykut, İl Müftüsü Orhan Genç, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bekir Koçyiğit ile eşi Züleyha Koçyiğit de katıldı.

Bolu Valisi Ahmet Ümit ve beraberindekiler ilk olarak 2000 yılında vatani görevini yaparken Karabük’te şehit olan Ayhan Adanur’un Bolu Merkeze bağlı Dağkent Mahallesi’nde oturan ailesini ziyaret etti.

Daha sonra 2002 yılında vatani görevini yaparken Antalya’da şehit olan Volkan Biçici’nin Sağlık Mahallesi’nde oturan ailesi ziyaret edildi.

Vali Ümit’in şehit ailelerini ziyaretlerinde İl Müftüsü Orhan Genç tarafından tüm şehitlerimiz için Kuran-ı Kerim okunarak dua edildi.

Vali Ahmet Ümit ve beraberindekiler daha sonra 1974 yılında Kıbrıs Barış Harekâtına katılan ve 2007 yılında vefat eden Kıbrıs Gazisi Mürsel Dinçtürk’ün eşi Hacer Dinçtürk’ü ziyaret etti.

Son olarak Kıbrıs Gazisi Ahmet Şerafettin Yamaner’i de iş yerinde ziyaret etti.

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

İlgili haberler

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

BOLU’DA KORONA ŞÜPHELİSİ HASTA BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİBELKİ DE OSCAR KIBRISCIK’A GELİR…NEFES KESEN BERBER OPERASYONUBAROLAR ANKARA’YA YÜRÜYOR