GÖREV BAŞINDAKİ PERSONELİN BAYRAMINI KUTLADI

Bolu Valisi Ahmet Ümit, Kurban Bayramı dolayısıyla alınan önlemler kapsamında görev yapan polis ve jandarma ekiplerini görev yerlerinde ziyaret ederek denetlemede bulundu.

GÖREV BAŞINDAKİ PERSONELİN BAYRAMINI KUTLADI
31 Temmuz 2020

Bolu Valisi Ahmet Ümit, Kurban Bayramı dolayısıyla alınan önlemler kapsamında görev yapan polis ve jandarma ekiplerini görev yerlerinde ziyaret ederek denetlemede bulundu.

Vali Ümit, İl Jandarma Komutanı Albay Ömer Ersever ve İl Emniyet Müdür Vekili Uğur Aykut ile D-100 Karayolu ve Anadolu Otoyolu ile kentin önemli kara yolu güzergahlarında görev yapan polis ve jandarma ekiplerini ziyaret etti.

Ziyaretinde, görev başındaki personelin bayramını kutlayan Ümit, yapılan çalışmalar ile uygulamalar hakkında bilgi aldı.

Vali Ümit, daha sonra seyahat eden araçları durdurarak vatandaşların bayramını da kutladı.

Vatandaşlara Bolu'da alınan önlemler hakkında bilgiler aktaran Ümit, yeni tip koronavirüs kapsamında alınan tedbirlere riayet edilmesini istedi.

Ümit, araçlardaki çocuklara da çeşitli oyuncaklar hediye etti.

Vali Ümit, dünden itibaren 5 gün süresince devam edecek olan Kurban Bayramı güvenlik ve trafik tedbirlerinin devam ettiğini belirterek, "En önemli günlerden birisi arife günü yani dündü. Dün özellikle İstanbul istikametinden vatandaşlarımız Anadolu istikametine ciddi bir geçiş yaptı. Hamdolsun şu ana kadar önemli bir olayımız olmadı. İnşallah şu andan sonra da olmaz" şeklinde konuştu.

Bayramın birinci günü olan bugün de kurban kesimlerinin yoğun bir şekilde devam ettiğini dile getiren Ümit, "Mezbahaneler ve kurban kesim yerleri daha önceden planlandı ve gerek din görevlileri gerekse veterinerler ve diğer görevliler tarafından tedbirler alındı. O ekipler de hepsi görevlerinin başında şu an kadar hiçbir önemli ya da önemsiz bir sorun bize intikal etmedi. Biz de gerekli yerleri dolaştık. İnşallah bundan sonra da bu şekilde devam eder" dedi. 

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

İlgili haberler

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

BOLU’DA KORONA ŞÜPHELİSİ HASTA BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİBELKİ DE OSCAR KIBRISCIK’A GELİR…NEFES KESEN BERBER OPERASYONUBAROLAR ANKARA’YA YÜRÜYOR