5 yüz bin TL'den 1 milyon TL'ye çıktı

Esnafın kullandığı yüzde 50 hazine destekli yatırım kredi limiti 500 yüz bin liradan 1 milyon liraya çıkarıldı. Alınan krediler, yıllık 9.5 faiz oranı ile 7 yıla kadar aylık ya da 3 aylık taksitlerle geri ödenebilecek.

5 yüz bin TL'den 1 milyon TL'ye çıktı
15 Mart 2022

Bolu Köroğlu Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Altındal, esnafın kullandığı yüzde 50 hazine destekli yatırım kredi limitinin 500 yüz bin liradan 1 milyon liraya çıkarıldığını söyledi.

“ESNAFIMIZA HAYIRLI OLSUN”

Altındal, “Esnaflarımızdan gelen yoğun talepler üzerine TESKOMB Genel Başkanımız Sayın Abdülkadir AKGÜL Bey’in girişimiyle esnaf ve sanatkarlarımıza kullandırmış olduğumuz yüzde 50 hazine destekli yatırım kredi limitleri 500.000 TL'den 1.000.000 TL'ye çıkartılmıştır. Bolu esnafımıza hayırlı olmasını dileriz.

Esnafımıza verilen bu destekten dolayı; Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN'a, TESKOMB Genel Başkanımız Sn. Abdulkadir AKGÜL'e TESKOMB Genel Başkan Vekilimiz ve 5. Bölge Birlik Başkanımız Sn. Ertan TAŞLI'ya çok teşekkür ederiz” dedi.

Alınan krediler, yıllık 9.5 faiz oranı ile 7 yıla kadar aylık ya da 3 aylık taksitlerle geri ödenebilecek.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.