Ahmet Amca'nın acı günü

Bolu'nun Babası İzzet Baysal'ın yeğeni ve kurduğu İzzet Baysal Vakfı'nın Başkanı Ahmet Baysal'ın eşi Solmaz Baysal hayata gözlerini kapadı.

Ahmet Amca'nın acı günü
18 Ocak 2023

Bolu'ya kazandırdığı eserlerle Boluluların gönlünde taht kuran İzzet Baysal'ın yeğeni ve İzzet Baysal Vakfı'nın Başkanı Ahmet Baysal'ın eşi Solmaz Baysal gece saatlerinde geçirdiği kalp krizi sonucu ebediyete intikal etti.

Vefat haberini BAİBÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı duyurdu. Prof. Alişarlı “Acı Kaybımız; İzzet Baysal Vakfımızın Başkanı Ahmet Baysal Beyefendinin değerli eşleri Hayırsever Solmaz Baysal Hanımefendinin vefat ettiğini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. İlimize birçok hayır eseri kazandıran güler yüzlü ve nazik kişiliği ile gönüllerimizde ayrı bir yeri olan merhume Solmaz Baysal’ı hep güler yüzü ile hatırlamaya devam edeceğiz. Başta değerli büyüğümüz Ahmet Baysal olmak üzere İzzet Baysal Vakfımıza ve tüm Bolulu hemşehrilerimize sabır ve başsağlığı diliyoruz. Mekânı cennet olsun” dedi.

İnterbolutv Baysal Ailesi'ne ve tüm Bolu'ya başsağlığı, merhumeye rahmet diler. 

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.