Akgül, "Bu ilgi beni çok mutlu ediyor"

MHP Bolu 1.Sıra Milletvekili Adayı İsmail Akgül, seçime son bir hafta kala programına yoğun bir şekilde devam ediyor.

Akgül, "Bu ilgi beni çok mutlu ediyor"
7 Mayıs 2023

HEP BİRLİKTE YOLA DEVAM

14 Mayıs Genel Seçim ve 28.Dönem Milletvekili seçimleri öncesi MHP Bolu 1.Sıra Milletvekili Adayı İsmail Akgül Gerede Tabakhane esnafı ve Örencik Köyü ziyareti yaparak esnaf ve vatandaşla beraber olmaya devam ediyor. Esnafın yoğun ilgisi karşısında kalan Akgül, “Bu ilgi beni çok mutlu ediyor. Gerede esnafı takdir edilesi. Hem samimi hem de çok sıcak karşıladılar. Bu yolda beraber olacağımızın sözünü aldık. Hep birlikte yola devam. 1 oy MHP’ye, 1 oy Erdoğan’a” diyerek Tabakhane esnafı ve Örencik Köyü’nden aldığı sözü dile getirdi.

HEM DÜĞÜN HEM SÜNNETİ ES GEÇMEDİ

MHP Bolu 1. Sıra Milletvekili Adayı İsmail Akgül, Gerede Tabakhane esnafı ve Örencik Köyü ziyaretinden sonra Büyüktopaç ailesinin oğlu Samet’in düğünü ve Karacasu da Taş ailesinin oğullarının sünnetine giderek onları da unutmadı. Düğünde Akgül’ü görenler, “Hep destek, tam destek sana” diyerek İsmail Akgül’ü gururlandırdı.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.