Akgül esnafın nabzını tuttu

MHP Bolu 1.Sıra Milletvekili Adayı İsmail Akgül, Karacasu ve Berk Köyü'nü ziyaret etti. Ardından Highway AVM'deki esnafları gezdi.

Akgül esnafın nabzını tuttu
8 Mayıs 2023

AKGÜL KARACASU'DA BAYRAK VE MEŞALELERLE KARŞILANDI

14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimlerine bir haftadan az bir süre kalmasına rağmen Milliyetçi Hareket Partisi Bolu 1. Sıra Milletvekili Adayı İsmail Akgül, programına yoğun bir şekilde devam ediyor. Karacasu girişinde bayrak ve meşaleler ile karşılaşan Akgül, ilgi ve alakalarından dolayı herkese tek tek teşekkür ettikten sonra esnafları gezdi. Ziyaretlerinin ardından vatandaşların bu coşkulu karşılaması ile ilgili kısa bir açıklama yapan İsmail Akgül, “Bolu halkı bizimle. Ezan susmayacak, bayrak inmeyecek. Ne olursa sizlerle olmaya devam edeceğiz” dedi. Akgül, Karacasu esnaf ziyaretinden sonra Berk Köyü’ne geçti. Köylülerle bir araya gelen Akgül, burada da büyük ilgi ile karşılaşırken, vatandaşların sorunlarını dinleyerek çözüm önerilerini anlattı. Ayrıca Akgül, 14 Mayıs'ta yapılacak olan seçimlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi'ne destek istedi. 

Programına Highway AVM’ye geçerek devam eden Akgül esnafın nabzını tuttu. Ekonomiden şikayetçi olan esnaf Akgül’e, “Mecliste sakın bizi unutmayın sayın vekilim. Biz hep sizin yanınızda ve destekçiniz olacağız” ifadeleri kullanıldı. Akgül'e bu ziyaretlerinde il ve ilçe yöneticileri eşlik etti.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.