04 Aralık 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 187.518
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 32.381
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 187
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.190
Spor

Ali Keten taraftarı çileden çıkardı

Sezon başı Menemenspor’dan 1 milyon TL transfer ücretiyle Beypiliç Boluspor’a gelen Ali Keten 8 haftadır Beypiliç Boluspor formasıyla maçlara çıkmasına rağmen bir türlü konsantrasyon olamadı. Maçtaki performansıyla taraftarın eleştirisine maruz..

Ali Keten taraftarı çileden çıkardı
banner

mntyapi

Sezon başı Menemenspor’dan 1 milyon TL transfer ücretiyle Beypiliç Boluspor’a gelen Ali Keten 8 haftadır Beypiliç Boluspor formasıyla maçlara çıkmasına rağmen bir türlü konsantrasyon olamadı. Maçtaki performansıyla taraftarın eleştirisine maruz kalan Ali keten, maçlarda ortaya koyduğu acemice oyunuyla taraftarı çileden çıkardı.

ALİ KETEN BU LİGİN OYUNCUSU MU?

Beypiliç Boluspor’a bu sezon başı Menemenspor’dan gelen Ali Keten geride kalan 8 haftada oynadığı karşılaşmalarda ortaya koyduğu performansla eleştiri oklarını üzerinde toplamaya devam ediyor.

Ali Keten’in son oynanan Bursaspor karşılaşmasında da oldukça acemice bir tablo ortaya koyması karşılaşmayı izleyen Beypiliç Boluspor taraftarlarını çileden çıkardı. Karşılaşma sonu sitemlerini dile getiren taraftarlar ‘Ali bu ligin oyuncusu değil hala niye bu oyuncuda ısrar edildiğini anlamıyoruz’ dediler.

Ali Keten sezon başı Menemenspor dan Beypiliç Boluspor a 1 milyon liraya transfer olmuştu

akpilicreklam

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

karsupetrol

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL