Alt yapıdan 4 oyuncu A takıma çıkarıldı

Koronavirüs covit-19'un Beypiliç Boluspor'da hızla yayılması üzerine takımla ilgili Ankaraspor maçı öncesi yeni stratejiler geliştiren Başkan Abat ve yönetimi alt yapıdan 4 oyuncuyu A takıma çıkardı.

Alt yapıdan 4 oyuncu A takıma çıkarıldı
15 Kasım 2020
İNTERBOLUTV SPOR Beypiliç Boluspor’da yapılan son koronavirüs testlerinin ardından 3 futbolcu ve 1 sağlık çalışanıyla beraber toplamda 10 futbolcu, 1 antrenör, 1 sağlık personeli ve 4 çalışanda koronavirüs olması yönetimi harekete geçirdi. Takım için çok önemli bir karşılaşma olan Ankaraspor maçı öncesi moralleri yüksek tutmak ve virüsün yayılımını önlemek için tesislerde kamp kuran Kulüp Başkanı Abdullah Abat ve yönetimi takımı diri tutmaya çalışıyor. Bunun için Beypiliç Boluspor’da 9 futbolcunun covit 19 nedeniyle karantinaya alınmasının ardından alt yapıdan 4 oyuncu A takıma çıkarıldı. Ankaraspor karşılaşması öncesinde yaşanan bu gelişme yönetimin moralini bozsa da genç oyunculara güvenin tam olduğu ve bu oyuncuların da görev almaları durumunda başarılı olacaklarına inanıldığı öğrenildi.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.