Altındal güven tazeledi...

Bolu Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası Olağan Genel Kurulu'nda Başkan Mustafa Altındal güven tazeledi.

Altındal güven tazeledi...
5 Ocak 2022

Bolu Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası’nda yapılan Olağan genel Kurulda mevcut Başkan Mustafa Altındal yeniden başkanlığa seçildi.

Aynı zamanda Köroğlu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Odası Başkanlığı da yapan Mustafa Altındal gördüğü ilgiden memnun kaldı. Altından yapılan seçim sonrası yaptığı konuşmada, “Değerli Bolu pazarcı esnaflarım bana güvenip bu yolda benimle devam etmek istediğiniz için ve beni desteklediğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Hep beraber daha güzel isler başaracağımızdan hiç kuşkum yok. Ayrıca genel kurulumuzda beni yalnız bırakmayıp varlığıyla bana destek olan Federasyon Genel Başkanım, Birlik Başkanım, Belediye Başkanım, belediye başkan yardımcılarım, İl Başkanım, İl Ticaret Müdürüm, başka şehirlerden gelen oda başkanlarım, Bolu esnaf odaları başkanlarıma ve genel kurulumuzda bana destek olan, emeği gecen herkese ayrı ayrı teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. Varlığınızla beni onurlandırdınız. İyi ki varsınız, hepiniz sagolun var olun. Allah birliğimizi dirliğimizi bozmasın” dedi.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.