04 Aralık 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 187.518
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 32.381
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 187
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.190
Asayiş

Ayakkabılarını yalın ayak kalan yolcuya giydirdi

Bolu’da kaza yapan minibüs sürücüsü, ayakkabılarını yalın ayak kalan yolcuya giydirdi. Kurtarma çalışması sırasında ayakkabıları ve çorapları ekipler tarafından kesilmek zorunda kalan Halafoğlu, kaza mahalli ve yol kenarındaki boş arazide bir eşyasını yalın ayak aramak zorunda kaldı.

Ayakkabılarını yalın ayak kalan yolcuya giydirdi
banner

mntyapi

Bolu’da kaza yapan minibüs sürücüsü, ayakkabılarını yalın ayak kalan yolcuya giydirdi.

Kızılağıl köyünden kent merkezine doğru seyreden Mustafa Arslantatar idaresindeki 14 AAT 032 plakalı minibüs, Kürkçüler köyü mevkiinde yoldan çıkarak ağaca çarptı.

Minibüs sürücüsü kazadan yara almadan kurtulurken Latif Halafoğlu isimli Suriye uyruklu yolcu araçta sıkıştı.

Halafoğlu, olay yerine gelen Bolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekiplerince sıkıştığı yerden çıkartılarak ambulansa taşındı.

Ambulansta tedavi edilen Halafoğlu, hastaneye gitmeyi kabul etmedi.

Kurtarma çalışması sırasında ayakkabıları ve çorapları ekipler tarafından kesilmek zorunda kalan Halafoğlu, kaza mahalli ve yol kenarındaki boş arazide bir eşyasını yalın ayak aramak zorunda kaldı.

Halafoğlu’nun durumunu fark eden sürücü Arslantatar, ayakkabılarını çıkartıp ona giydirdi. Kendisi ise çorapla kalan Arslantatar, arkadaşının kaybolan eşyasını aramasına yardımcı oldu.

Kaybolan eşyasını bulamayan Halafoğlu ve minibüs sürücüsü, daha sonra bölgeye gelen yakınlarının araçlarıyla evlerine gitti.

akpilicreklam

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

karsupetrol

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL