Aydın, "Bize her an ulaşabilirsiniz"

Bolu'nun ilk kadın Milletvekili Arzu Aydın, 3-0 aşkına çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Aydın, "Bize her an ulaşabilirsiniz"
6 Mayıs 2023

"BEN BOLULUYUM, ALLAH İZİN VERİRSE ÖMRÜMÜN SONUNA KADAR BOLU’DAYIM"

"HER AN BOLU’DAYIZ, HER AN ULAŞILABİLİR DURUMDAYIZ"

Seçim Koordinasyon Merkezi’nin hazırladığı program çerçevesinde Bolu  Merkezde çalışmalarını sürdüren AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, sağlık çalışanları ile bir araya geldi. Programına Yukarı Çarşı ve ardından D-100 Karayolu’ndaki esnafı ziyaret ederek devam eden Aydın;  “Bugün Yukarı Çarşı’da hemşehrilerimizle bir aradayız. Bizim için gurur verici olan konulardan biri de ‘sadece seçimde değil her zaman burada oldunuz, yanımızda oldunuz, ulaşılabilir oldunuz’ sözünü duyuyor olmamız. Hamdolsun, TBMM çalışmalarımız arasında her fırsatta vaktimizi Bolu’da geçirdik, milletimizle beraber olduk. Şimdi gönül rahatlığıyla milletimizin karşısına çıkıyoruz. Her zaman ifade ederim; Ben Boluluyum, Bolu’da ikamet ediyorum ve nasip olursa Bolu’da öleceğim.” ifadelerine yer verdi.

“SAĞLIK ALANINDA 1 MİLYAR 73 MİLYON TL’LİK YATIRIM YAPTIK”

Sağlık çalışanları ile yemekte buluşan ve ardından birim sorumluları ile toplantı yapan  AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, sağlık alanında Bolu’da büyük hizmetlerin yapıldığını ve hizmete devam edeceklerini belirterek; “İnsanımıza verdiğimiz sağlık hizmetini devletin sağladığı bir lütuf olarak değil, bir hakkın teslimi olarak görüyoruz. Hastane kapılarında uzayıp giden kuyruklar, parası olmayanların geri çevrilidği, bebeklerin ve cenazelerin rehin tutulduğu Türkiye artık geride kaldı. Devlete ait hastaneleri tek çatı altında topladık. Aynı zamanda hizmeti vatandaşımızın ayağına götürmeye başladık. Sadece 2022 yılında evde sağlık hizmeti verdiğimiz vatandaş sayımız 2288. Özellikle sağlık turizmine çok önem veriyoruz. Bu amaçla Fizik Tedavi Hastanemize bir bina daha yaparak hizmete açmıştık, şimdi 250 yataklı yeni Fizik Tedavi Hastanemizin de inşaatı tüm hızıyla devam ediyor. Ayrıca Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinin de taleplere yetişmekte zorlandığını biliyor, inşallah 150 yataklı ek hizmet binası yaparak bu problemi de ortadan kaldırmayı planlıyoruz. Yine Kültür, İzzet Baysal, Sağlık, Alpagut Mahallelerimiz gibi şehrimizin muhtelif yerlerinde Aile Sağlık Merkezi açacağız.” dedi.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.