Aydın, "HDP açıkça ittifakın içinde"

Bolu Merkezde çalışmalarına devam eden AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, TOGG'un Bolulular ile buluşmasından sonra Paşaköy ve Yukarısoku'da vatandaşlarla bir araya geldi. Gece geç saatlere kadar programına devam eden Aydın, BTSO Kadın Girişimciler Kurulu ile buluşarak Bolu ile ilgili görüş alış-verişinde bulundu.

Aydın, "HDP açıkça ittifakın içinde"
10 Mayıs 2023

“DOĞU’DA ÖZERKLİK, BOLU’DA VATANSEVERLİK”

Seçim gezileri esnasında açıklama yapan AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Bolu mitingine değinerek; “Millet ittifakının HDP ile işbirliğini sağır sultan duydu. Artık saklamıyorlar. En başta masanın altında başlayan ortaklıkları şuanda kol kola vaziyette devam ediyor. Bakın geçen gün bir mitinginde Hdp’li Ahmet Türk ne diyor? Kılıçdaroğlu’na destek vereceğiz ancak iktidara gelirlerse ve geldiklerinde yanlış yaparlarsa hesabını sorarız diyor. Bakanlık verileceğini, özerklik verileceğini, Selahattin Demirtaş’ı hapisten çıkaracaklarını, bölücü terör örgütü mensubu KHK’lıları serbest bırakacaklarını kendi vaatleri haline getiren bir ittifaktan bahsediyoruz. Doğal olarak gerçekleşmezse HDP hesap soracak, şimdiden tehdit ediyorlar. Daha vahimi, HDP’li Sırrı Sakık Kemal Kılıçdaroğlu’nun Apo’ya özgürlük verdiğini açıkladı, yalanladılar mı?  Bu konu sorulduğunda Kılıçdaroğlu şöyle diyor, HDP’nin terör örgütü ile bağlantısı var ise gitsinler bulsunlar. Bu resmen insanların aklıyla dalga geçmektir. Sonra gelip Bolu’da milliyetçilikten dem vuruyor. Bu millet  engin feraseti ile bunların iki yüzlü siyasetine en güzel cevabı 14 Mayıs’ta sandıkta verecek Allah’ın izniyle. Ben Bolulu hemşehrilerime yürekten inanıyor ve güveniyorum” ifadelerine yer verdi.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.