04 Aralık 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 187.518
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 32.381
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 187
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.190
Bolu

Bahçelievler Pazarı’nın yeri değişmeyecek

Boluluların Büyük Bolu Pazarı’ndan sonra en fazla rağbet ettiği Bahçelievler Semt Pazarı’nın yerinin değişmemesine karar verildi.

Bahçelievler Pazarı’nın yeri değişmeyecek
banner

mntyapi

Pazartesi günleri kurulan Büyük Bolu Pazarı’ndan sonra Bolu’nun en fazla ilgi gören semt pazarı olan Bahçelievler Pazarı’nın, Bolu Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Altındal ve Bahçelievler Muhtarı Selma Hancıoğlu’nun girişimiyle yerinin değişmemesine karar verildi.

Bolu Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Altındal ve Bahçelievler Muhtarı Selma Hancıoğlu’nun Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a yaptığı ziyarette gündeme gelen konu, pazarın mevcut yerinde kalması yönünde karara bağlandı.

Ziyaret sonrası açıklama yapan Altındal, “Belediye Başkanımıza Bolu pazarından sonra en büyük pazarı olan Bahçelievler Semt Pazar esnafımızın ve kalıcı diğer esnaflarımızın taleplerini ilettik. Belediye Başkanımızın onayı ile mevcut yerde, biraz daha disipline edilerek çevreye rahatsızlık vermeyecek şekilde devamına karar verilmiştir. Esnaflarımıza hayırlı kazançlar dilerim” dedi.

akpilicreklam

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

karsupetrol

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL