Başaran EYT derneklerini ziyaret etti

MHP Bolu İl Başkanı Cihan Başaran, Bolu Düzce Sakarya EYT Dernek başkanları ile bir araya geldi.

Başaran EYT derneklerini ziyaret etti
25 Ağustos 2022

EYT dernek başkanlarının taleplerini dinleyen Cihan Başaran, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin "EYT" konusunda çalışmalarını ve bu yasanın gecikmeden meclise gelmesi konusunda ısrarlı tutumunu bir kez daha belirtti.

Başaran, "Bolu’da EYT'li kardeşlerimiz ile bir çok defa bir araya gelerek toplantılar yaptık. Bu konuda benimde hazırladığım çalışmaları sizlerle paylaştık. Bende bir EYT’liyim. Bir Ekonomist olarak ve Mali Müşavir mesleğimin bana kazandırdığı bilgi birikimler ile sizlere destek vermeye devam ediyorum. Bundan sonra da sizlerle birlikte yapacağımız çok işler olacak, kanun düzenleme teklifleri için hep birlikte çalışacağız. EYT’li kardeşlerimizin sorunlarının ve taleplerinin bir an önce çözülmesi için, EYT yasa teklifi ile ilgili çalışmalarımızı ve taleplerimizi ısrarla dile getirmeye devam ediyoruz. Daha önce de söz verdiğimiz gibi EYT bizim konumuz ve önceliğimizdir. Yasanın geniş kapsamlı ve EYT'li kardeşlerimize huzur verecek bir düzenleme ile çıkması için emek harcıyoruz. Çabamız yasa teklifinin Aralık ayından önce meclise gelmesi ve 2023 yılının ocak ayında emeklilik haklarının kazanılması yönünde devam ediyor' diye konuştu. 

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.