Başkan adayı Durak, Bolu'yu karış karış geziyor

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, 31 Mart Yerel Seçim çalışmalarını sahada aralıksız sürdürüyor. Belediye Başkan Adayı Durak, saha çalışmaları kapsamında İl Özel İdaresini ziyaret etti.

Başkan adayı Durak, Bolu'yu karış karış geziyor
17 Ocak 2024

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek Yerel Seçimler için durmak bilmeden çalışmaya devam ediyor. Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, günlük program çerçevesinde ziyaret ettiği fabrikalar, iş yerleri ve kurumlarda hem personeller ile bir araya gelerek sorunlarını dinliyor hem de işverenlerle görüş alışverişinde bulunuyor.
“Herkes için, Herkese Göre Belediye” sloganıyla sahaya inen Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, parti teşkilatları ile tam kadro ziyaretlerini sürdürüyor. Belediye Başkan Adayı Durak, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği İl Özel İdaresinde alın teri döken personeller ile bir araya geldi. Özel İdare personellerinin sorunlarını da dinleyen Başkan Adayı Durak, seçildiği takdirde Bolu için yapacakları çalışmaları aktardı. Özel İdare personeli Başkan Adayı Durak’a yakın ilgi gösterdi.
“KENDİMİZİ ANLATTIK, PROJELERİMİZİ DİLE GETİRDİK”
Özel İdare ziyaretine ilişkin açıklamalarda bulunan Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, “Seçim çalışmalarımıza Bolu İl Özel İdaresi ziyareti ile devam ettik. İl Özel İdaremizin kıymetli personeli ile bir araya gelerek kendimizi anlattık, projelerimizi, Bolu için yapacaklarımızı dile getirdik. Personel arkadaşlarımızın desteklerini talep ettik. Yoğun mesailerinde bizlere vakit ayıran kıymetli vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” ifadelerini kullandı.
PAZARYERİNDE VATANDAŞLARLA KUCAKLAŞTI
Belediye Başkan Adayı Durak, Özel İdare ziyaretinin ardından Kültür Mahallesinde bulunan Ali Şahin Erol Semt Pazarına geçti. Başkan Adayı Durak, burada Pazar esnafı ve vatandaşlarla buluştu. Vatandaşların sıcak ilgisiyle karşılaşan Başkan Adayı İlhan Durak, destek istedi. Esnaf ve vatandaşlara Bolu için yapacakları çalışmaları anlatan Durak, ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etti.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.