29 Kasım 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 174.443
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 30.103
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 182
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 3.611
Spor Yazarlar

Beypiliç Boluspor’da neler oluyor?

ADIM ADIM KONGREYE GİDİLİYOR… ‘Beypiliç Boluspor nereye gidiyor?’ diye sorsak, eminiz ki herkes Sonumuz kötü’ der… Evet, geride kalan 8 haftada ortaya çıkan tablo maalesef berbat… Necip Çarıkçı’nın izlerini silmeye..

Beypiliç Boluspor’da neler oluyor?
mntyapi banner

ADIM ADIM KONGREYE GİDİLİYOR…

‘Beypiliç Boluspor nereye gidiyor?’ diye sorsak, eminiz ki herkes Sonumuz kötü’ der… Evet, geride kalan 8 haftada ortaya çıkan tablo maalesef berbat… Necip Çarıkçı’nın izlerini silmeye gelen yeni yönetim böyle giderse kendini silecek.

Sezon başı yapılan ve birçoğu tabiri caizse resmen Beypiliç Boluspor’a -kakalanan- yirmiye yakın transfere mi yanarsınız, yoksa teknik direktör seçimindeki fiyaskoya mı? Bilmiyoruz. Hele hele Mustafa Durak olayı ise rezalet. Sırada Gökhan Sazdağı var, demedi demeyin. Çok iyi bilen (!) duayen yöneticilerin hedefi Gökhan Sazdağı. Niye mi? Çünkü Necip Çarıkçı aldı da o yüzden. Abdullah Abat’ın iyi niyetinden ve Beypiliç Boluspor sevgisinden şüphemiz yok ama etrafında ki siyasi irade bir taraftan, akıl hocası basın camiası bir taraftan…Başkana Allah kolaylık versin ama durum gerçekten kötü. Belki Başkanı rahat bıraksalar Beypiliç Boluspor daha iyi yönetilecek. Ama illaki Necip Çarıkçı’nın izlerinin bu kulüpten silinmesi lazım. İşin ilginç tarafı Necip Çarıkçı’ya küfür eden büyük bir kesim Çarıkçı’yı aramaya başladı. Tablo ortada hatır gönül transferleri adam kayırma vb vb… hangisini yazalım…

Neredeyse sokaktan geçene şanlı Boluspor forması giydirili. Bundan sonra ne olur bilemeyiz ama durum adım adım kongreye doğru gidiyor.

YILMAZ HOCA KURTARICI MI?

İnterbolutv olarak yaptığımız araştırmada sosyal medya ve haberlerimize gelen mesaj ve yorumlarda da bir ‘Yılmaz Hoca göreve’ kampanyasıdır almış başını gidiyor. Yılmaz Hoca kimdir dedik, bir baktık…

Yılmaz Hoca Boluspor’dan yetişmiş ve ardından da birkaç takımda oynamış bir isim. Son 10 yıldır Boluspor alt yapısında görev alıyor. Bir iki yaş grubunda çalışmış ama teknik direktörlük deneyimi yok, hatta belgesi de. Bir ara bu belgeyi almak için niyetlenmiş ama belge bedelini kulübe ödetmek istemiş. O zamanki Başkan Necip Çarıkçı ise ‘Hayırdır?’ demiş,  belgeyi kim alacaksa bedelini cebinden kendisinin karşılayacağını söylemiş. Yılmaz Hoca’nın isteğinin örneği dünya da hiç bir kulüp de yokmuş tabi. Ama bakıyoruz bazı kesimlerde bir Yilmaz Hoca hayranlığıdır gidiyor. Bu kesim birbirine çok iyi gaz veriyor bunu görmemek için kör olmak lazım. İşin garibi Yılmaz Hoca da isminin bu kadar öne çakmasına rağmen halen çıkıp da ‘Ben Bolu’nun çocuğuyum göreve hazırım’ diye bir açıklama da yapmadı. Ama Yılmaz Hoca’nın arkasında iyi bir lobi var bu aşikâr. Bakalım önümüzdeki günler ne getirecek, neler olacak? Gitti 8 hafta kalan haftalar bizimdir.

Düşüncelerinizi, yorumlarınızı lütfen bizimle paylaşın, sesiniz olalım…

haber@interbolutv.com

akpilicreklam

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

karsupetrol

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL