BGC başkanlığına Mert Minisker seçildi

Bolu Gazeteciler Cemiyeti'nin Mehmet Ali Atalay ile Mert Minisker'in aday olduğu olağan kongresinde Mert Minisker aldığı 69 oyla başkan seçildi.

BGC başkanlığına Mert Minisker seçildi
14 Kasım 2022

Bolu Gazeteciler Cemiyeti'nin olağan kongresi Ticaret ve Sanayi Odasında yapıldı. 8 yıldır BGC Başkanlığını yürüten Bülent Velioğlu’nun aday olmadığı kongrede Medya Bark Yapım ve Tvbolu.com.tr imtiyaz sahibi Mert Minisker ile Bolu Takip Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mehmet Ali Atalay başkanlık için yarıştı. 161 üyesi bulunan Bolu Gazeteciler Cemiyeti’nin kongresine 138 gazeteci katılarak oy kullandı. 
Divan Başkanlığını Yener Bandakçıoğlu’nun yaptığı kongrenin katip üyeliklerini de Utku Cihan ile Gülce Öğülener yaptı. Umut Duru tarafından okunan faaliyet raporu ile Semih Başar’ın okuduğu denetim raporu oy birliğiyle kabul edildi. 
Kongrede 138 üye oy kullanırken Mert Minisker 69 oy, Mehmet Ali Atalay 66 oy alırken üç oy geçersiz sayıldı. Mert Minisker, üyelerin aldığı oylarla Bolu Gazeteciler Cemiyeti’nin yeni başkanı seçildi. 
BGC Başkanı Mert Minisker’in yönetim kurulu şu isimlerden oluştu
Umut Dura, Volkan Yılmaz, Semih Başar, Semih Baykal, Kemal Ersan, Hamza Canbaş, İsmail Mesut Yılmaz, Eren Günkaya.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.