"Birbirimize hakaret ederek bir yere varamayız"

Saadet Partisi Bolu İl Başkanı İsa Sayın ve beraberindeki partilileri Cumhuriyet Halk Partisi Bolu İl Başkanlığı'na ziyarette geçekleştirdi.

"Birbirimize hakaret ederek bir yere varamayız"
23 Şubat 2021
Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren CHP İl Başkanı Kazım Karsu yapılmış olan il kongresinde il başkanı seçilen Sayın ve Yönetim Kurulu üyelerini tebrik etti. Dostluk havasında geçen konuşmalarda Türkiye ve Bolu’nun sorunları hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulundular. “Farklı fikir ve görüşlerde de olsalar siyasi partilerin birbirleri ile diyalog kurmalarını hem gerekli hem de faydalı görüyoruz” diyen Saadet Partisi Bolu İl Başkanı Sayın; “Aslında bütün siyasi partilerin ortak hedefleri farklılıklarından daha fazla; sözgelimi herkes adalet istiyor, herkes ekonomik kalkınma istiyor, herkes iyi bir eğitim sistemi ve şahsiyetli bir dış politika istiyor. O halde bunları nasıl temin edeceğimize oturup karar verelim” diye konuştu. Karşılıklı hakaret ederek bir yere varılamayacağını belirten Sayın, şöyle devam etti: “İktidarın bir yanlışını dile getirdiğimiz zaman iktidar ve yandaş medyası adeta ‘teneke çalarak’ söylediklerimizin anlaşılmamasını temin etmeye çalışıyor. Çünkü insanlar bizi dinlerlerse düşünmeye ve hatta hak vermeye başlayacaklar. Şunun altını çizerek ifade ediyorum ki, Türkiye’nin ikbali her birimizin şahsi ikbal ve menfaatlerinin önündedir.” Birbirimize-hakaret-ederek-bir-yere-varamayiz1 Ziyaretin sonunda İsa Sayın Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın ‘Davam’ kitabını CHP İl Başkanı Kazım Karsu’ya hediye etti.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.