"Biz geliyoruz"

AK Parti belediye başkan aday adayları sahada vatandaşla kucaklaşmaya devam ediyor. AK Parti İl Başkanı Suat Güner'in öncülüğünde Bahçelievler Mahallesi semt pazarına ziyaret eden AK Parti belediye başkan aday adayları birlik beraberlik mesajı verdi.

"Biz geliyoruz"
10 Aralık 2023

Bolu’nun özlediği belediyecilik anlayışını yeniden hayata geçirmek için sahaya inen AK Parti belediye başkan aday adayları Süleyman Özbağ, Muhammed Emin Demirkol, Mustafa Deverenli, Selami Konyalıoğlu ve Reşat Özcan AK Parti İl Başkanı Suat Güner’in öncülüğünde ve Bolu Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Uğur Akbay’ın eşliğinde Bahçelievler Mahallesi semt pazarını ziyaret etti. Vatandaş ve esnafla sohbet eden AK Parti ekibi, Bolu’nun hak ettiği belediyecilik anlayışını tekrar hayata geçirmek için Bolu’da yapılması gereken projeleri anlattı. Bolu’nun geleceği için çalıştıklarını söyleyen AK Parti İl Başkanı Suat Güner “Bolu halkına yakışır, çalışkan bir belediye için biz geliyoruz” dedi.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.