'Bolu için İzzet Baysal ruhuyla çalışacağız'

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, merhum İzzet Baysal'ın kabrini ziyaret ederek seçim çalışmalarına başladı.

'Bolu için İzzet Baysal ruhuyla çalışacağız'
15 Ocak 2024

31 Mart’ta gerçekleştirilecek mahalli idareler seçimleri öncesi Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı olan İlhan Durak, seçim startını verdi. Bolu’nun manevi babası merhum İzzet Baysal’ın kabrini ziyaret eden Durak, daha sonra İzzet Baysal Vakfı Yönetim Kurulu Başkanvekili Fatih Yamaner ve vakıf üyeleri ile bir araya geldi. 
“MERHUM İZZET BAYSAL’IN EMANETLERİNE SAHİP ÇIKACAĞIZ”
Ziyaretlerinin ardından açıklamalarda bulunan ve İzzet Baysal Vakfı’nın her zaman yanında olacaklarını belirten Durak “Bolumuzun manevi babası merhum İzzet Baysal’ın kabrini İzzet Baysal Vakfımızın Yönetim Kurulu Başkanvekili Sn. Fatih Yamaner ve kıymetli vakıf üyeleri ile birlikte ziyaret ederek dualarla andık. Merhum İzzet Baysal’ın emaneti Vakfımızın her zaman yanında olacağız. Bolu için İzzet Baysal ruhuyla çalışacağız. Merhum İzzet Baysal’ın emanetlerine sahip çıkacağız”

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.