26 Ocak 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 180.303
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 7.103
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 134
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 8.108
Genel Video Haber

BOLU’DA BUGÜN başladı…

İnterbolutv’nin haber tartışma programı BOLU’DA BUGÜN başladı. Programda günlük haberler Gazeteci Arzu Sarı ve İnterbolutv Köşe Yazarı Nadir Gürkan Yetkin’in yorumlarıyla izleyiciyle paylaşılıyor.

mntyapi

BOLU’DA BUGÜN izleyiciyle buluştu. Gazeteci Arzu Sarı ve İnterbolutv Köşe Yazarı İnşaat Mühendisi Nadir Gürkan Yetkin, Bolu’nun gündemini BOLU’DA BUGÜN’de değerlendiriyor.

İzleyicisiyle ilk kez 26 Kasım Perşembe akşamı buluşan programda Sarı ve Yetkin, Bolu Belediye Meclisi’nin Kasım ayı ikinci oturumunda görüşülen konuları değerlendirdi. Küçük Sanayi projesinin Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan tarafından bir an önce sanayi esnafına açıklanması ve esnafın güven duygusunu tazelenmesi gerektiğini belirten Yetkin, Belediye’nin Dağkent’te aldığı 26 dönümlük arazinin değerlendirilme şekli hakkında da görüşlerini paylaştı.

Belediyenin modern kaldırım döşemelerinin, yol çalışmalarının ve izlenen programlarının da konuşulduğu BOLU’DA BUGÜN’de, Belediye’nin bütçesi ve Meclis üyelerinin değerlendirmeleri de konu edildi.

BOLU’DA BUGÜN’ü bu akşam saat 19.30’da www.interbolutv.com adresinden ve aşağıdaki linklerden izleyebilirsiniz.

https://www.facebook.com/INTERBOLUTV

https://www.facebook.com/groups/678130006275148

akpilicreklam

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

karsupetrol
semmakbolu

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL