25 Kasım 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 162.231
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 7.381
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 161
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 3.678
Spor

Bolu’da hüsran, Düzce’de heyecan…

Bolu’nun gözbebeği, kırmızı beyazlı ekibinde sezon başından bu yana üst üste alınan başarısız sonuçlarla taraftar hüsrana uğrarken komşuda ise spor adına heyecan veren gelişmeler yaşanıyor. Düzce’nin başarılı Belediye Başkanı Özlü, Düzcespor’u A.Ş yaparak kurumsal bir yapıya kavuştururken 10 bin kişilik yeni stad için de çalışmaları başlattı.

Bolu’da hüsran, Düzce’de heyecan…
mntyapi banner

İNTERBOLUTV SPOR

Bolu’da spor adına umutsuz gelişmeler yaşanırken komşu il Düzce’de ise heyecan veren gelişmeler oluyor.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün, Düzcespor’un şirketleşmesi ve bu doğrultuda büyümesi adına Ekim ayı başında başlattığı çalışmalarda ilk adım atıldı.  Başkan Özlü, Düzcespor’un şirketleşmesine katkı vererek bir hayali daha gerçeğe çevirdi. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzcelilerin büyük merakla beklediği, kulübün yaşadığı sıkıntılarında önüne geçebilecek en önemli çalışmalardan birini daha faaliyete geçirdi.

“Düzcespor’un daima yanında olmaya devam edeceğiz” diyen Özlü, yeni stadyum için proje ihalesinin de yapıldığını kaydetti. Şıralık bölgesinde yapılacak olan Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) standartlarındaki 10 bin kişi kapaitesi olacak olan yeni stadın Düzce’ye vizyon kazandırma çalışmaları kapsamında gerek Düzcespor gerekse de amatör sporların bir arada konuşlanacağı bir kompleks olacağını söyleyen Özlü, Düzce’nin çehresinin hızla gelişeceğini kaydetti.

Şıralık bölgesinde 133 bin m² alana yapılacak olan içerisinde stadyumun yanı sıra basketbol, voleybol ve tenis sahaları, kapalı yüzme havuzu, antrenman sahaları ve daha bir çok tesisin olacağı spor kompleksinin ilk etap proje ihalesinin imzaları atıldı. TFF standartlarında 46 bin m² alan üzerine 10 bin kişilik yapılacak olan stadyum da ayrıca iç kısımlarında ferdi spor branşları için antrenman alanlarının yanı sıra 500 araçlık otopark olacak.

akpilicreklam

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

karsupetrol

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL