BOLU'DA KORONA ŞÜPHELİSİ HASTA BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ

İzlediğinizde alınan önlemlerin ne kadar ciddi olduğunu ve sağlık çalışanlarının salgının tehlikesi karşısında görevlerini ne kadar fedakarca yaptıklarını bir kez daha anlayacaksınız. İşte Bolu'da bir salgın hastanesinde çekilen tedavi altındaki izole edilmiş koronavirüs taşıdığı düşünülen bir hastanın görüntüleri.

4 Nisan 2020

Bolu’da salgın hastanesinde tedavi altında olan ve korona virüs covid-19 taşıdığı tahmin edilen bir hastanın tedavi altındaki görüntülerini izlediğinizde tüyleriniz diken diken olacak.

Görüntüde koronavirüs covid-19 taşıdığı tahmin edilen hastanın sedyede götürülmesi yer alıyor. Hastanın tamamen izole edildiği ve yanında sağlık çalışanları ve hekimlerden başka kimse olmadığı görülüyor. Görüntüdeki  covid-19 taşıdığı tahmin edilen hastanın bu nedenle izole edildiği ve  yanındaki sadece özel izole kıyafetler içindeki sağlık çalışanları tarafından tedavi edileceği bölüme götürüldüğü tahmin ediliyor. Ancak güvenlik görevlilerinin özel kıyafetler giymemesi de dikkat çekiyor.

İzlendiğinde tüyleri diken diken eden görüntülerde durumun ne kadar ciddi olduğu da gözler önüne seriliyor. Ayrıca yetkililerin tehlikenin büyük olduğunu söyleyerek vatandaşların sokağa dahi çıkmamalarını isterken sağlık çalışanlarının salgına karşı ne kadar büyük bir risk altında canlarıyla, fedakarca virüse karşı mücadele etmeleri de bu videoda görülüyor.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.