04 Aralık 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 187.518
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 32.381
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 187
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.190
Bolu Haber

Bolu’dan İzmir’e yardım eli…

Ege Denizi’nde merkez üssü İzmir Seferihisar olan 6.9 büyüklüğündeki deprem sonrası arama kurtarma için Bolu’dan da yardım ekipleri yola çıktı. Bolu Valisi Ümit, İzmir ve depremin hissedildiği bölgelerdeki vatandaşlara geçmiş..

Bolu’dan İzmir’e yardım eli…
banner

mntyapi

Ege Denizi’nde merkez üssü İzmir Seferihisar olan 6.9 büyüklüğündeki deprem sonrası arama kurtarma için Bolu’dan da yardım ekipleri yola çıktı. Bolu Valisi Ümit, İzmir ve depremin hissedildiği bölgelerdeki vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Ege Denizi’nde merkez üssü İzmir Seferihisar’da meydana gelen ve Ege ile Marmara bölgelerinden de hissedilen 6.9 büyüklüğündeki deprem sonrası arama kurtarma çalışmaları da başladı.

Bolu’dan da yardım ekiplerinin gönderildiği İzmir’e geçmiş olsun temennisinde bulunan Bolu Valisi Ahmet Ümit, “Ege Denizi’nde 6.6 büyüklüğünde meydana gelen, Ege ve Marmara Bölgelerinde de hissedilen depremden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Cenab-ı Hak bizleri her türlü afetlerden muhafaza eylesin” dedi.

Ege Denizi’nde meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki deprem nedeniyle, Bolu’dan 3 personeli ile 1 Ambulans, 9 personeli ile 3 hasar tespit ekibi, 1 iş makinası bölgeye gönderildi. İzmir’e gönderilmek üzere ayrıca 112, AFAD, UMKE ve JAK ekipleri de hazır bekliyor.

akpilicreklam

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

karsupetrol

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL