'Bolu'nun geleceğine birlikte imza atacağız'

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, Bolu Belediyesi çalışanlarını ziyaret etti.

'Bolu'nun geleceğine birlikte imza atacağız'
18 Ocak 2024


31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan mahalli idareler seçimler öncesi gece gündüz demeden ‘Samimiyetin, Değişimin ve Hizmetin’ vakti geldi diyerek çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, Bolu Belediyesi çalışanları ile bir araya geldi. Belediye çalışanlarının seçimlerde desteğini isteyen ve tüm personele kalem dağıtan İlhan Durak, 31 Mart’tan sonra Bolu’ya birlikte hizmet edeceklerini ve her zaman istişare ile karar alıp Bolu’nun geleceğine hep birlikte imza atacaklarını söyledi. 
SOLMAZ BAYSAL’I MEZARI BAŞINDA ANDI
Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, İzzet Baysal Vakfı Başkanı ve tüm Bolu’nun manevi amcası olarak gördüğü Ahmet Baysal’ın hayat arkadaşı olan ve geçtiğimiz yıl 18 Ocak tarihinde geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybeden Solmaz Baysal’ı Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gölköy Yerleşkesi’nde bulunan mezarı başında dualarla andı.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.