"Bolu'yu yeni yönetim anlayışımızla tedavi edeceğiz"

AK Parti'nin Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol semt pazarı ziyaretinde yaptığı açıklamada doktor olduğunu vurguladı ve “Şehrin ve belediyenin yönetimsel hastalıklarını biliyoruz. Tedaviye geliyoruz” dedi.

"Bolu'yu yeni yönetim anlayışımızla tedavi edeceğiz"
29 Ocak 2024

AK Parti'nin Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, 31 Mart tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimleri öncesi çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Demirkol, gün içerisinde semt pazarını ziyaret ederek esnafla ve vatandaşlarla buluştu. Demirkol’a ziyaretlerinde AK Parti Bolu teşkilat yönetimleri eşlik etti.
Demirkol, pazar esnafını tek tek dolaşarak sohbetler gerçekleştirdi ve esnafların sorunlarını dinledi. Vatandaşlarla da bir araya gelerek projelerini anlatan Demirkol, destek talebinde bulundu.
Ziyaret sırasında bir açıklama yapan Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, "Bolu’nun her noktasına eşit hizmet götürmeyi hedefliyoruz. Semt pazarları, şehrimizin sosyal ve ekonomik hayatında önemli bir yer tutuyor. Esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın taleplerini dikkate alarak, daha yaşanabilir bir Bolu için çalışmaya devam edeceğiz. Yol haritamızı ve projelerimizi vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda belirledik. Şehrimizin her katmanında yer alan bireylerden sorun tespiti ve proje önerisi aldık. Öğrencilerimizin ulaşım sorunundan tutun otobüs şoförlerimizin taleplerine kadar, annelerimizin çocuklarının öz bakımları ile ilgili kaygılarından tutun yaşlılarımızın beklentilerine kadar hepsini biliyor ve dersimize bu manada çalışıyoruz. Ben bir doktorum, şehrin ve belediyenin yönetimsel hastalıklarını biliyoruz. Tedaviye geliyoruz" ifadelerini kullandı.
Demirkol, pazar ziyaretleriyle vatandaşlarla doğrudan iletişim kurarak seçim öncesi halkın nabzını tutmayı ve beklentileri doğrultusunda projelerini şekillendirmeyi amaçlıyor.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.