17 Ocak 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 156.792
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 7.550
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 168
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 8.005
Ekonomi

Bu fırsatı kaçırmayın!

Vergi, Ecrimisil, Motorlu Taşıtlar Vergisi, Öğrenim Kredisi ve Katkı Kredisi, Trafik Para Cezaları, İdari Para Cezaları gibi borcu olanlara yapılandırma hakkı için tanına süre 31 Aralık’ta sona eriyor.

Bu fırsatı kaçırmayın!
mntyapi

Bolu İl Defterdarlığı yaptığı açıklamayla 7256 sayılı kanunla kesinleşmiş borçların yapılandırılmasına ilişkin belirlenen sürenin 31 Aralık’ta sona ereceğini duyurdu.

Yapılan açıklamada, vergi daireleri tarafından takip edilen vergi, ecrimisil, motorlu taşıtlar vergisi, öğrenim ve katkı kredisi, trafik para cezaları ve kanunla belirlenmiş olan idari para cezalarını yapılandırma kanunu kapsamında indirim ve taksitlendirme imkânından yararlanmak isteyen vatandaşların belirlenen tarihe kadar başvuru yapmaları gerektiği hatırlatıldı.

Yapılandırma başvurularının www.gib.gov.tr adresi üzerinden internet vergi dairesinden de yapılabileceği ifade edilen açıklamada, borçlarını kanun kapsamında yapılandıran mükelleflerin bu imkândan faydalanmaya devam edebilmeleri için de 1. ve 2. taksitleri süresinde eksiksiz ödemeleri gerektiği belirtildi.

akpilicreklam

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

karsupetrol
semmakbolu

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL