"Bugün, yarın her an zilinize basabiliriz!"

Sıcak bir tebessümle sahadaki aktivasyonlarını yönlendiren Yeniden Refah Partisi Bolu Belediye Başkan Aday Adayı Eşref İşler, “Halktan birisiyim, sizin adayınızım” söylemiyle vatandaşları selamlıyor...

"Bugün, yarın her an zilinize basabiliriz!"
17 Kasım 2023

Programladığı aktivasyonla ziyaret yönünü İzzet Baysal Caddesi’ne yönlendiren İş İnsanı İşler, bir yandan partisine kazandırdığı yeni üyelere “hoşgeldiniz” derken, diğer yandan halk bağlamında gencinden yaşlısına gönül köprüsü kuruyor.
Cadde boyunca halka hizmet veren esnafların da kapısını çalan İşler, Türkiye gündemine değiniyor, sorunları dinliyor, “Çözümleyelim, çözmek için çalışalım” bildirisiyle yaklaşıyor.
İşler’in, “Her an karşılaşabilir, hemen tanışabiliriz” deklaresindeki “başkanlık” heyecanını gözlerinden okuyan vatandaşlar, Bolu’ya dair beklentileri, talepleri ve önerileri iletiyor.
“Sorunlar bizim ama çözüm de bizde”
“Ticaretteki deneyimi” üzerinden güncel aktivitesini değerlendiren İşler, “Esnafımız, vatandaşımızın hizmetkarı. Hem esnafımızın hem de vatandaşımıza hizmet taşımak amacıyla belediye başkanlık görevine talip oldum. Refah bir Bolu için çalışacağız. Sorunlar bizim sorunumuz ama çözüm de bizde” ifadesiyle belediyecilik anlayışında ‘Milli Görüş’ çizgisini vurguladı.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.