24 Ocak 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 148.425
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.277
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 140
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.860
Bolu Siyaset

Çağalı: Kapımız herkese sonuna kadar açık

Bolu’da 6. Olağan İlçe Kadın Kolları Kongre sürecinin tamamlandığını bildiren AK Parti Bolu Kadın Kolları Başkanı Hicran Çağalı, 2021 yılının başlarında pandemi sürecine bağlı olarak il kongresini yapacaklarını söyledi.

Çağalı: Kapımız herkese sonuna kadar açık
mntyapi

AK Parti’ye olan teveccühün artarak devam ettiğini kaydeden K Parti Bolu Kadın Kolları Başkanı Hicran Çağalı, belde ve ilçe kongrelerinin bayram havasında gerçekleştiğini bildirdi.

AK Parti Kadın Kolları 6. Olağan Kongre sürecinde hayata geçirdikleri “online başvuru” sistemine işaret eden Çağalı, “Kadınlarda ‘Bir referans sistemi olmaksızın partide görev alabilir miyiz?’ şeklinde bir çekince vardı. Ama biz, geçen dönem ‘Kapımız herkese açık. Siyaset yapmak isteyen, bizimle birlikte çalışmak isteyen, vatanı, milleti, davası için çalışmak isteyen herkese kapımız sonuna kadar açık diyerek online başvuru sistemini hayata geçirdik. Bu kongremizde de bu yolla Yönetimimizde görev almak isteyen Kadınlarımıza kapımız açık” ifadelerini kullandı.

Oluşturdukları “online başvuru” sistemine geçen kongre sürecinde yoğun bir başvuru aldıklarını anlatan Çağalı, başvuru yapan herkesin mülakata çağrıldığını belirtti.

AK Parti Kadın Kolları yönetiminde bulunmak isteyen adaylarda aranan şartları sıralayan Çağalı; “Partimizin temel ilkelerini biliyor olmaları çok önemli. Bunun dışında bir dava ruhunun olmasına önem veriyoruz. Kendi birikimlerini partimize aktarmaları, yönetimde aktif şekilde rol almaları, çalışkanlık, disiplin çok önemli” diye konuştu.

Çağalı; “Kadın Siyasetin Öznesidir” diyen tek lider Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde Türkiye siyasetine ivme kazandıran ve geleceğe yön veren siz hanımlarımızı aramızda görmek istiyoruz. Bu yolda bende varım diyen hanımlar http://kongre.akkadin.org.tr linkini doldurarak bizimle iletişime geçebilirler” dedi.

akpilicreklam

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

karsupetrol
semmakbolu

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL