CHP sahaya indi

Bolu'da, seçim çalışmalarını başlatan Cumhuriyet Halk Partisi'nde, 643 gönüllü vatandaş seçim çalışmalarına katılmak için başvuru yaptı.

CHP sahaya indi
13 Ocak 2024

Bolu’da, Cumhuriyet Halk Partisi mevcut belediye başkanı ve 31 Mart seçimlerinde de aday olan Tanju Özcan için seçim çalışmalarına başladı. Partinin seçim startını verdiğini duyurmasının ardından yüzlerce vatandaş telefonla veya CHP İl Binası’na giderek seçim çalışmalarına katılmak istediklerini belirtti.

Seçim startının verildiği günden itibaren 643 gönüllü vatandaşın seçim çalışmalarına katılmak için CHP’ye başvuru yaptığını söyleyen İl Başkanı Tahsin Mert Karagöz, “Bolu halkına verdikleri desteklerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Seçim startını verdiğimizi duyurmamızın ardından yüzlerce vatandaştan çalışmalarda gönüllü olarak çalışmak istediklerine yönelik talep aldık. Her zaman söylediğimiz gibi, girmediğimiz mahalle, sokak, ev kalmayacak. 2019 yılında Bolu halkının desteğiyle seçilen Tanju Özcan’ı yine rekor bir oyla seçtirmek için çalışacağız. Bolu’yu daha yaşanabilir bir kent haline getiren Belediye Başkanımız Tanju Özcan’a olan desteğin her gün giderek arttığını görmek bizi mutlu ediyor” dedi.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.