28 Kasım 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 171.113
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 29.845
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 177
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 3.845
Bolu Haber

CHP’li Karsu: Gerek Belediye gerek parti olarak yanlarındayız

CHP Bolu İl Başkanı Kazım Karsu Bolu Merkez’e bağlı Kuzfındık Köyü’nde çıkan yangın sonrasında evlerini kaybedenlere geçmiş olsun dileğinde bulunarak konuyu takip ettiğini belirtti. Karsu köyde yaşayanların gerek Bolu Belediyesi..

CHP’li Karsu: Gerek Belediye gerek parti olarak yanlarındayız
mntyapi banner

CHP Bolu İl Başkanı Kazım Karsu Bolu Merkez’e bağlı Kuzfındık Köyü’nde çıkan yangın sonrasında evlerini kaybedenlere geçmiş olsun dileğinde bulunarak konuyu takip ettiğini belirtti. Karsu köyde yaşayanların gerek Bolu Belediyesi gerek CHP İl Başkanlığı olarak tüm imkânlarıyla yanlarında olacaklarını kaydetti.

CHP Bolu İl Başkanı Kazım Karsu, Bolu Merkez’e bağlı Kuzfındık Köyü’nde bacadan başlayan ve 12 evin yanmasına neden olan yangında can kaybı olmamasına rağmen ciddi anlamda maddi hasarın oluştuğuna dikkat çekerek, konuyu takip ettiğini ve gerek Bolu Belediyesi gerek parti olarak tüm imkanlarıyla köylülerin yanlarında olacaklarını belirtti.

Karsu, “Büyük bir felaket yaşayan Kuzfındık Köyü’nde yaşayan vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Bolu Belediye Başkanımız Tanju Özcan başta olmak üzere partililerimizden oluşan bir heyet Kuzfındık Köyü’ne giderek acılı vatandaşlarımızın yanında olmuş özellikle maddi anlamda yaşadıkları kayıplar noktasında onlarla görüşmüştür. Devletimizin ilgili kurumları da vatandaşlarımızın yaşadığı kayıplar hususunda gerekli adımları atmıştır. Konuyu hassasiyetle takip etmekteyim. Kuzfındık Köyü’ndeki vatandaşlarımıza “geçmiş olsun” dileklerimi tekrar iletirken her türlü konuda gerek belediyemizin gerekse de partimizin tüm imkânlarıyla yanlarında olduğunu bir kez daha bilmelerini isterim” dedi.

akpilicreklam

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

karsupetrol

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL