04 Aralık 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 187.518
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 32.381
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 187
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.190
Siyaset

CHP’li vekiller Bolu’da ekonomik çözüm paketini anlattı

CHP Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Fethi Açıkel ve Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal Bolu’ya geldi. Partilileriyle buluşan Açıkel ve Sarıbal KOBİ’nin nabzını tutarak CHP’nin ekonomideki sorunlarına çözülmesine yönelik hazırladığı 17..

CHP’li vekiller Bolu’da ekonomik çözüm paketini anlattı
banner

mntyapi

CHP Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Fethi Açıkel ve Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal Bolu’ya geldi. Partilileriyle buluşan Açıkel ve Sarıbal KOBİ’nin nabzını tutarak CHP’nin ekonomideki sorunlarına çözülmesine yönelik hazırladığı 17 maddelik çözüm paketini işletmecilere ve esnafa anlattı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Fethi Açıkel ve Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal bir dizi temaslarda bulunmak üzere Bolu’ya geldi.

CHP’NİN 17 MADDELİK ÇÖZÜM PAKETİNİ ANLATTILAR

CHP Bolu İl Başkanlığı, Merkez İlçe Başkanlığı ve ilçe örgütlerini ziyaret eden Açıkel ve Sarıbal, İl Başkanı Kazım Karsu ve Merkez İlçe Başkanı Ersan Türkoğlu ile istişarelerde bulundu. Açıkel ve Sarıbal daha sonra

Bolu Belediye Başkan Tanju Özcan ve partililer ile birlikte Ticaret Sanayi Odası, Ziraat Odası, Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü CHP’liler burada sektör temsilcileriyle bir araya gelerek CHP’nin 17 maddelik ekonomik çözüm önerilerini anlattı.

 

akpilicreklam

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

karsupetrol

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL