Coşkunyürek'ten anlamlı kutlama

AK Parti Milletvekili Yüksel Coşkunyürek, şehit babası Salim Sarpkaya'yı arayarak Babalar Günü'nü kutladı.

Coşkunyürek'ten anlamlı kutlama
18 Haziran 2023

2015 yılında Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde teröristler tarafından uğradığı hain saldırı sonucu ağır yaralanarak şehit olan Göynüklü Ziya Sarpkaya’nın babası Salim Sarpkaya’yı AK Parti Milletvekili Yüksel Coşkunyürek arayarak Babalar Günü’nü kutladı. Coşkunyürek şehit babası Sarpkaya ile yaptığı görüşmede bir ihtiyacının olup olmadığını sordu. Sarpkaya Coşkunyürek’in aramasından büyük memnuniyet duyduğunu ifade ederek “Sayın vekili sizlere teşekkür ediyorum. Beni arayan ilk kişi siz oldunuz. Allah sizlere işlerinizde ve çalışmalarınızda başarılar versin. Çok teşekkür ediyorum” dedi. 
"TÜM BABALARIN BABALAR GÜNÜ’NÜ KUTLUYORUM"
Coşkunyürek “Bugün Babalar Günü. Bu gün Ziya kardeşimizin yerine Salim ağabeyimizi arayarak Babalar Günü’nü kutladım. Kendisinin bir ihtiyacının olup olmadığını sordum. Ben belli aralıklarla zaten Salim Ağabeyimizle görüşüyorum. Bu toprakları bizlere vatan yapan aziz şehitlerimizin yeryüzünde olan emanetleri bizim emanetimiz. Bizim büyüklerimiz, bizim küçüklerimiz. Ailelerimizin her zaman yanında olacağız, o hanenin içinden biri olarak bizleri her zaman ailelerinden görsünler, ihtiyaçları olduğunda bunu dile getirmekten çekinmesinler, bizlerde onların evlatlarıyız. Şehitlerimiz Allah’a babaları ve aileleri bize emanet. Buda böyle bilinsin İnşallah. Ben Babalar Günü dolayısıyla başta şehit babalarımız olmak üzere tüm babaların Babalar Günü’nü kutluyorum” dedi.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.