Doğu illerinde Doğanay rüzgârı…

Türkiye genelinde partisinin en uzun süreli il başkanlığı görevini yerine getiren Doğanay, atandığı AK Parti Genel Merkez Doğu Anadolu Bölge Koordinatörlüğü'nde doğu illerinde rüzgârını estiriyor. Doğanay, şimdiden basının ilgisini üzerine çekmeyi başardı.

Doğu illerinde Doğanay rüzgârı…
28 Haziran 2021

AK Parti’nin 81 il içerisinde 6 yıldır en uzun süreli görev yapan İl Başkanı olan Nurettin Doğanay, partisinin genel merkezi tarafından Doğu Anadolu Koordinatörü olarak atanmasından sonra basının da ilgi odağı oldu.

Elazığ’da bulunduğu ziyaretlerde karış karış tüm ilçe ve köylere giderek, vatandaşın sorunlarını dinleyen Doğanay ayrıca ziyaretlerde Bolu elçiliği görevini de üstlendi. Elazığ’da Bolu rüzgârı estiren Doğanay, basının da ilgi odağı oldu.

Doğanay’ın ziyaretlerini ve görüşmelerini takip eden Elazığ basını, ziyaretlerin ayrıntıları ile Doğanay’ı manşetlerine taşıdı. Elazığ Son Haber ‘Doğanay’ın ilçe ziyaretleri devam ediyor’ başlığıyla Doğanay’ı takip ederken, Elazığ Fırat Gazetesi “Hep sahadaydık, sahada olmaya devam edeceğiz’ sözü ile, Elazığ Hakimiyet Gazetesi ‘Ak Parti sahada’ başlığı ile Doğanay’ın ziyaretlerini hemşerilerine duyurdu.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.