03 Aralık 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 187.518
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 32.381
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 187
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.190
Siyaset

Dörtdivan ve Mudurnu’da da erken seçimi işaret etti

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Bolu ziyaretinin ardından gittiği Mudurnu’da da erken seçimi işaret ederek “Türkiye gerçeğini sarayın gözüne sokacağız” dedi. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Bolu’da ilk..

Dörtdivan ve Mudurnu’da da erken seçimi işaret etti
mntyapi banner

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Bolu ziyaretinin ardından gittiği Mudurnu’da da erken seçimi işaret ederek “Türkiye gerçeğini sarayın gözüne sokacağız” dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Bolu’da ilk ziyaret durağı Dörtdivan ilçesi oldu. Akşener ilçede esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi, yolda karşılaştığı vatandaşlarla konuştu.

Mudurnu ziyaretinde gerçekleştirilen salon toplantısında ilk olarak İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Örnekbaş konuşma yaptı. Örnekbaş parti olarak dünden bu güne ilerledikleri yolu anlattı. Örnekbaş erken seçim öngörüsünde bulunarak gelecekte İYİ Parti’nin iktidar perspektifi taşıdığını, parti çalışmaları ve vatandaşın isteği ile İYİ Parti’nin iktidar olacağını söyledi.

 

“AÇLIK HER YERDE KOL GEZİYOR”

Örnekbaş’ın konuşmasının ardından vatandaşlara seslenen Genel Başkan Meral Akşener “Büyük şehirlerde insanlar açlık çekiyor ama bu gibi şehirlerde iyi kötü çiftçiliğin olduğu yerlerde açlığın olması söz konusu olamazdı. Ama görüyoruz ki artık açlık her yerde kol geziyor. İçinde gördüğümüz bu manzarayı Türkiye gerçeğini sarayın gözüne sokacağız. Rahat edemeyecekler. O konfor alanlarından çıkaracağız” dedi.

Konuşma programının ardından tüm ilçelerde görev yapan ilçe başkanlarına Genel Başkan Akşener tarafından plaket verildi.

akpilicreklam

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

karsupetrol

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL