Elleriyle kurabiye yaptılar...

Bolu Kızılay Şubesi Gençlik Kolları'nın programı kapsamında minikler İzzet Baysal Abant Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mutfağında minik elleriyle kendi kurabiyelerini kendileri yaptı.

Elleriyle kurabiye yaptılar...
7 Ocak 2023

Bolu Kızılay Şubesi Gençlik Kolları ‘Hayalim Hayalin Olsun’ isimli projesi kapsamında miniklerle buluştu. 

Proje kapsamında miniklerle bir araya gelen Kızılay gençleri, onlarla dolu dolu bir gün geçirdi. Miniklerle birlikte Turizm Otelcilik okulu adıyla bilinen İzzet Baysal Abant Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne giden gençler burada miniklere güzel bir sürpriz yaptı. Okulun mutfağına öğrenci abla ve ağabeyleriyle giren minikler burada kendilerine kurabiye yaptı. Saatlerce hamurla haşır neşir olan minikler hamurlara şekil vererek kurabiyelerin pişmesini bekledi. Kızılay gençleri projenin devam edeceğini belirterek “Ebeveyn kaybı yaşamış çocuklarımıza her hafta farklı deneyimler yaşatarak onların hem akademik gelişimine hem de sosyal gelişimine katkı sunacak etkinlikler planlıyoruz” dediler.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.