EMİ kongresi sona erdi

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nin de paydaşları arasında yer aldığı, kongre başkanlığını yine Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Himmet Karadal'ın yaptığı 7. Uluslararası EMİ Sosyal Bilimler Kongresi hibrit olarak Özbekistan'da ve çevrimiçi olarak düzenlendi.

EMİ kongresi sona erdi
30 Haziran 2022

32 ülke 143 kurumdan  278 akademisyenin katıldığı kongre bir bilim şöleni şeklinde sona erdi. 
22 Haziran 2022 tarihinde Tashkent, Bukhara, Samarkand ve Jizzakh salonlarında Zoom platformu üzerinden online olarak bildirilerin sunulduğu  Hibrit formatta 7. EMI Kongresi, Doç. Dr. Muhammet Saygın koordinasyonunda Doç. Dr. Hatice Baysal, Doç. Dr. Gülbeniz Akduman, Öğr. Gör. Hayrettin Özden, Murat Er ve Neslihan Duman’ın katkılarıyla gerçekleştirildi.
Moderatörlüğü Prof. Dr. Şevki Özgener tarafından yapılan 7. EMI Uluslararası Girişimcilik ve Sosyal Bilimler Kongresi'nin kapanış oturumunda kongrenin değerlendirmesi yapılarak, değerlendirme kurulu tarafından belirlenen bildirilerden bazılarına “En İyi Bildiri” ödülü takdim edildi. Kongre Türk dünyası ve bilim dünyasındaki birçok ulusal ve yerel basın kuruluşlarında yer aldı.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.