Eski mesai arkadaşlarının desteğini istedi

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Bolu AK Parti Belediye Başkan Adayı olarak ilan edilen Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, İl Sağlık Müdürlüğü ziyaretinde eski mesai arkadaşlarının sevgi seliyle karşılandı.

Eski mesai arkadaşlarının desteğini istedi
23 Ocak 2024

31 Mart yerel seçimleri kapsamında çalışmalarına devam eden AK Parti Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol,  Bolu İl Sağlık Müdürü Dr. Abdullah Danışman ve eski mesai arkadaşlarını ziyaret etti. Demirkol’a bu ziyarette AK Parti İl Başkanı Suat Güner, AK Parti Milletvekili Yüksel Coşkunyürek ve teşkilat üyeleri eşlik etti.  Yapılan büyük yatırımlarla ve sunduğu sağlık hizmetleriyle Batı Karadeniz Bölgesi’nin sağlık üssü olmaya devam eden Bolu’da 7 yıl il sağlık müdürü olarak görev yapan ve Bolu Belediye Başkan Adaylığı için bu görevinden ayrılan Demirkol, yıllarca birlikte Bolu’ya hizmet ettikleri mesai arkadaşları ile seçim çalışmaları kapsamında görüştü.
“Hepinize gayretiniz için ayrı ayrı teşekkür ederim”
Demirkol ve beraberindeki heyet Bolu İl Sağlık Müdürü Dr. Abdullah Danışman’ı da makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olmasını diledi. İl Sağlık Müdürü Dr. Abdullah Danışman ile görüşmesinin ardından il sağlık müdürlüğü personelleri ile tek tek görüşen Demirkol, mesai arkadaşlarıyla bugüne kadar şehre çok güzel hizmetler verdiklerini ifade etti ve “Sağlık sistemimizin Bolu’da çok iyi yerlere gelmesinde pay sahibi olan fedakar sağlık çalışanları olarak hakkınız ödenmez. Kendi özel hayatlarınızdan fedakarlık yaparak ve çok çalışarak bu başarıyı elde ettik. Bu sebeple ailelerinizde, siz de lütfen hakkınızı helal ediniz. Hepinize gayretiniz için ayrı ayrı teşekkür ederim" diyerek hem sağlık personellerine hem de ailelerine teşekkür etti.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.